Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
2017
04.04
Lietuvos IT specialistai sėmėsi žinių WHD Global konferencijoje

Jau tryliktus metus iš eilės Europos Parke Vokietijoje vyksta pasaulinė konferencija WorldHostingDays, besiorientuojanti į debesijos paslaugas ir internetinės infrastruktūros industrijas.

2017
02.13
BTT Group verslumo popietė TV bokšte

Kartu su „Lietuvos radijo ir televizijos centras“ pakvietėme „Rinkodaros dienos 2017“ nugalėtojus ir komisijos narius į verslumo popietę televizijos bokšte. Diskusijos, pažintinė ekskursija ir smagus laikas kartu – puikiai pažymėjome savaitės pradžią.

2017
01.19
BTT Group remia Vilniaus Kolegijos Verslo vadybos fakulteto Rinkodaros idėjų mugę

Vilniaus Kolegijos Verslo vadybos fakulteto Rinkodaros idėjų mugėje fakulteto studentai pristatinėja verslo idėjas paruoštas rinkodaros modulio metu, remdamiesi rinkodaros modulio rašto darbu – rinkodaros planu.

2017
01.13
BTT Group organizavo „First Tuesday Bergen“ renginį Norvegijoje

Sausio mėnesį BTT Group atstovai vyko į Bergeną, kuriame vyko „First Tuesday Bergen“ renginys. Renginio metu įmonės vadovas Donatas Zaveckas dalinosi patirtimi, kaip su Cloud sprendimais pasiekti didesnę naudą.

2016
11.18
Apie i.MAS sistemą, komentuoja UAB „Nordgain“ ir UAB „BTT Group“

Iki lapkričio 21-osios įmonės, PVM mokėtojos, i.MAS sistemoje privalo deklaruoti duomenis už spalio mėnesį. Tačiau ar visi klausimai atsakyti? Kas ir kaip užtikrins įmonių duomenų saugumą elektroninėje mokesčių administravimo sistemoje? Komentuoja UAB „Nordgain“ vadovė Agnė Jasinskaitė ir UAB „BTT Group“ vadovas Donatas Zaveckas.

2016
11.14
„DigiState“ ir „BTT Group“ Vilniuje kuria „LoRa“ tinklą

Nyderlandų kompanijos domisi investicijų ir bendradarbiavimo galimybėmis Lietuvoje, sako Simonas Bestemanas, neseniai Lietuvoje viešėjęs Nyderlandų interneto paslaugų tiekėjų ir ryšių technologijų įmonių asociacijos „ISPConnect“ direktorius.

2016
10.28
International IT Projects & Trade Conference

On 26th of October a number of business representatives took part in the BTT and partners event "International IT Projects & Trade Conference". The conference was focused on addressing the importance of the right ICT ecosystem within our national market.

2016
08.02
BTT Group prisidėjo prie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos organizuojamos šventės

Kartu su partneriais Also Lietuva prisidėjome prie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamos šventės šeimoms, auginančioms be tėvų globos likusius vaikus

2016
06.10
UAB „BTT Group“ pelnė specialų Vokietijos ūkio apdovanojimų prizą

Informacinių technologijų įmonė „BTT Group“ tapo Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) organizuoto konkurso „Vokietijos ūkio apdovanojimai 2016“ finalininke. Atvirą balsavimą internetu laimėjusi įmonė buvo apdovanota specialiu 4.000 eurų vertės „Žinių radijo“ prizu.

2016
05.13
Informacinių technologijų naudą verslui liudijo „ICT Networking“ konferencija

Gegužė 12 dieną įvyko tarptautinė „ICT Networking“ konferencija. Renginio svečius pakvietėme pasiklausyti praktinių patarimų, kaip pasitelkiant IT sprendimus sustiprinti įmonės konkurencingumą.

12345

 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Žemaitės g. 21 (4 įėjimas), LT – 03118, Vilnius