Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Daugiau bendravimo su „Logitech” ir „Skype for Business” duetu!
Bendraudami su „Logitech”, galime pasiūlyti atsinaujinti konferencinę įrangą patraukliausiomis kainomis. Pasiūlyme pateikiame informaciją apie mūsų rekomenduojamas „Logitech” kameras ir bendravimo įrankį „Skype for Business”.
Įsitikinkite, su „Microsoft Office 365”, verslą vykdyti - lengviau!
Jūsų verslas plečiasi. Tobulėja ir „Office 365“. Jei reikia, galite dirbti iš bet kurios norimos vietos. Vadinasi, kad ir ką reikia padaryti, kad pasisektų, bus padaryta. Visada turėsite naujausias funkcijas, kad galėtumėte dirbti racionaliai. Įsigykite „Microsoft Office 365“ efektyviam kasdieniniam darbui ir komunikacijai ir gaukite 10% nuolaidą kompiuterinių darbo vietų priežiūrai.
Atsarginės duomenų kopijos - indėlis į Jūsų ramų miegą!
Savo verslo labui pasirūpinkite, kad jums svarbūs duomenys patektų į debesį ir net įvykus IT įrangos gedimui ar duomenų praradimui, galėsite netrukdomai tęsti savo veiklą.
Dabar tai tik vaikų žaidimas - susikurkite SAVO debesį!
BTT Group serveriai suteiks galimybę naudotis dedikuotais procesoriaus (CPU), operatyviosios atminties (RAM) ir saugyklų (SSD) resursais. Jūsų duomenis patalpinsime efektyviausiame „Tier III“ duomenų centre Rytų Europoje, bei vieninteliame Lietuvoje, kurio infrastruktūra turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą!
Laikas atsipūsti - patikėkite savo IT ūkį mums!
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Mobilių įrenginių valdymas
Vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atnaujinti išmaniojo telefono programinę įrangą, instaliuoti darbinę aplikaciją ar ištrinti duomenis iš prarasto įrenginio.
Duomenų saugyklų virtualizavimas
Duomenų masyvų virtualizavimo sprendimas leidžia didžiausioms organizacijoms paprastai ir centralizuotai valdyti savo duomenis ir nevaržomai plėstis.
2017
05.25
Norime pasidžiaugti, kad BTT Group, taip pat, sėkmingai atnaujino Microsoft Silver partnerystę, patvirtinančią siūlomų produktų inovatyvumą, teikiamų paslaugų kokybę bei įmonės darbuotojų nuolatinį kvalifikacijos kėlimą.
2017
05.12
Gegužės 10-12 dienomis vykstančios 25-osios tarptautinės parodos BALTTECHNIKA metu vyko antroji „Industrie 4.0“ tarptautinė konferencija. Viena iš daugiausia klausytojų surinkusi sesija - BTT Group direktoriaus Donato Zavecko...
2017
05.10
Gegužės 11 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks tarptautinė konferencija Industrie 4.0, kurioje vienas iš pranešėjų – BTT Group direktorius Donatas Zaveckas.
2017
04.04
Jau tryliktus metus iš eilės Europos Parke Vokietijoje vyksta pasaulinė konferencija WorldHostingDays, besiorientuojanti į debesijos paslaugas ir internetinės infrastruktūros industrijas.
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Žemaitės g. 21 (4 įėjimas), LT – 03118, Vilnius
BTT Code