Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Su Office 365 - gaukite daugiau!
Įsigykite „Microsoft Office 365“ efektyviam kasdieniniam darbui ir komunikacijai ir gaukite 10% nuolaidą kompiuterinių darbo vietų priežiūrai. Šis įrankis suteikia galimybę saugiai iš bet kurios vietos naudotis profesionaliu el. paštu, bendrinamais kalendoriais, tiesioginių pranešimų paslauga, vaizdo konferencijomis ir bendrai dirbti su įmonės ar organizacijos dokumentais.
Atsarginės duomenų kopijos - indėlis į Jūsų ramų miegą!
Savo verslo labui pasirūpinkite, kad jums svarbūs duomenys patektų į debesį ir net įvykus IT įrangos gedimui ar duomenų praradimui, galėsite netrukdomai tęsti savo veiklą.
Dabar tai tik vaikų žaidimas - susikurkite SAVO debesį!
BTT Group serveriai suteiks galimybę naudotis dedikuotais procesoriaus (CPU), operatyviosios atminties (RAM) ir saugyklų (SSD) resursais. Jūsų duomenis patalpinsime efektyviausiame „Tier III“ duomenų centre Rytų Europoje, bei vieninteliame Lietuvoje, kurio infrastruktūra turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą!
Laikas atsipūsti - patikėkite savo IT ūkį mums!
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Mobilių įrenginių valdymas
Vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atnaujinti išmaniojo telefono programinę įrangą, instaliuoti darbinę aplikaciją ar ištrinti duomenis iš prarasto įrenginio.
Duomenų saugyklų virtualizavimas
Duomenų masyvų virtualizavimo sprendimas leidžia didžiausioms organizacijoms paprastai ir centralizuotai valdyti savo duomenis ir nevaržomai plėstis.
2017
01.13
Sausio mėnesį BTT Group atstovai vyko į Bergeną, kuriame vyko „First Tuesday Bergen“ renginys. Renginio metu įmonės vadovas Donatas Zaveckas dalinosi patirtimi, kaip su Cloud sprendimais pasiekti didesnę naudą.
2016
11.18
Iki lapkričio 21-osios įmonės, PVM mokėtojos, i.MAS sistemoje privalo deklaruoti duomenis už spalio mėnesį. Tačiau ar visi klausimai atsakyti? Kas ir kaip užtikrins įmonių duomenų saugumą elektroninėje mokesčių administravimo...
2016
11.14
Nyderlandų kompanijos domisi investicijų ir bendradarbiavimo galimybėmis Lietuvoje, sako Simonas Bestemanas, neseniai Lietuvoje viešėjęs Nyderlandų interneto paslaugų tiekėjų ir ryšių technologijų įmonių asociacijos „ISPConnect“...
2016
10.28
On 26th of October a number of business representatives took part in the BTT and partners event "International IT Projects & Trade Conference". The conference was focused on addressing the importance of the right ICT ecosystem within...
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Žemaitės g. 21 (4 įėjimas), LT – 03118, Vilnius
BTT Code