Kviečiame į renginį! Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Atsarginės duomenų kopijos - indėlis į Jūsų ramų miegą!
Reguliariai daromos atsarginės fizinių/virtualių serverių infrastruktūros kopijos ar darbo vietų kopijos užtikrins, kad net ir įvykus IT įrangos gedimui ar duomenų praradimui, Jūsų įmonė galės netrukdomai tęsti savo veiklą.
Dabar tai tik vaikų žaidimas - susikurkite SAVO debesį!
BTT Group serveriai suteiks galimybę naudotis dedikuotais procesoriaus (CPU), operatyviosios atminties (RAM) ir saugyklų (SSD) resursais. Jūsų duomenis patalpinsime efektyviausiame „Tier III“ duomenų centre Rytų Europoje, bei vieninteliame Lietuvoje, kurio infrastruktūra turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą!
Įsitikinkite, su Microsoft Office 365, verslą vykdyti - lengviau!
Jūsų verslas plečiasi. Tobulėja ir „Office 365“. Jei reikia, galite dirbti iš bet kurios norimos vietos. Vadinasi, kad ir ką reikia padaryti, kad pasisektų, bus padaryta. Visada turėsite naujausias funkcijas, kad galėtumėte dirbti racionaliai.
Laikas atsipūsti - patikėkite savo IT ūkį mums!
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Mobilių įrenginių valdymas
Vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atnaujinti išmaniojo telefono programinę įrangą, instaliuoti darbinę aplikaciją ar ištrinti duomenis iš prarasto įrenginio.
Duomenų saugyklų virtualizavimas
Duomenų masyvų virtualizavimo sprendimas leidžia didžiausioms organizacijoms paprastai ir centralizuotai valdyti savo duomenis ir nevaržomai plėstis.
BTT Cloud
Jums siūlome šiuolaikiškus, ekonomiškus ir naudingus dinamiškos IT infrastruktūros sprendimus, kurių dėka Jūsų IT valdymas taps paprastesnis ir lankstesnis.
2016
04.26
ICT Networking Conference is a unique opportunity to look closely at the benefits and threats of Ever-Changing Technology. Lithuanian business representatives and leading experts in technology and law will address business challenges and share...
2016
03.29
Džiaugiamės, kad BTT narysčių krepšelis pasipildė dar viena vertinga partneryse. Tapome Norvegijos - Lietuvos prekybos rūmų (NLCC) nariais. Kartu su šia organizacija sieksime prisidedėti prie verslo aplinkos gerinimo Lietuvoje.
2016
03.24
Įspėjame apie elektroniniu paštu plintantį kenkimo programinį kodą LOCKY, kuris gali pradanginti Jūsų failus negrįžtamai. Šis virusas keliauja užkrėsto „Word“ formato dokumento pavidalu ir užšifruoja pažeistame kompiuteryje...
2016
03.11
Šiais metais Lietuvos šventes, vasario 16-ąją ir kovo 11-ąją, minime ypatingai – remdami neeilinį projektą free to ride, kuris jau nuo birželio 11-osios kels vieningumo dvasią ir garsins Lietuvos vardą visame pasaulyje.
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Žemaitės g. 21 (4 įėjimas), LT – 03118, Vilnius
BTT Code