Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Dabar tai tik vaikų žaidimas - susikurkite SAVO debesį!
BTT Group serveriai suteiks galimybę naudotis dedikuotais procesoriaus (CPU), operatyviosios atminties (RAM) ir saugyklų (SSD) resursais. Jūsų duomenis patalpinsime efektyviausiame „Tier III“ duomenų centre Rytų Europoje, bei vieninteliame Lietuvoje, kurio infrastruktūra turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą!
Įsitikinkite, su Microsoft Office 365, verslą vykdyti - lengviau!
Jūsų verslas plečiasi. Tobulėja ir „Office 365“. Jei reikia, galite dirbti iš bet kurios norimos vietos. Vadinasi, kad ir ką reikia padaryti, kad pasisektų, bus padaryta. Visada turėsite naujausias funkcijas, kad galėtumėte dirbti racionaliai.
Laikas atsipūsti - patikėkite savo IT ūkį mums!
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Mobilių įrenginių valdymas
Vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atnaujinti išmaniojo telefono programinę įrangą, instaliuoti darbinę aplikaciją ar ištrinti duomenis iš prarasto įrenginio.
Duomenų saugyklų virtualizavimas
Duomenų masyvų virtualizavimo sprendimas leidžia didžiausioms organizacijoms paprastai ir centralizuotai valdyti savo duomenis ir nevaržomai plėstis.
2016
08.02
Kartu su partneriais Also Lietuva prisidėjome prie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamos šventės šeimoms, auginančioms be tėvų globos likusius vaikus
2016
06.10
Informacinių technologijų įmonė „BTT Group“ tapo Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) organizuoto konkurso „Vokietijos ūkio apdovanojimai 2016“ finalininke. Atvirą balsavimą internetu...
2016
05.13
Gegužė 12 dieną įvyko tarptautinė „ICT Networking“ konferencija. Renginio svečius pakvietėme pasiklausyti praktinių patarimų, kaip pasitelkiant IT sprendimus sustiprinti įmonės konkurencingumą.
2016
03.29
Džiaugiamės, kad BTT narysčių krepšelis pasipildė dar viena vertinga partneryse. Tapome Norvegijos - Lietuvos prekybos rūmų (NLCC) nariais. Kartu su šia organizacija sieksime prisidedėti prie verslo aplinkos gerinimo Lietuvoje.
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Žemaitės g. 21 (4 įėjimas), LT – 03118, Vilnius
BTT Code