Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Į vasarą žengiame kartu su LENOVO
Didinkite darbo efektyvumą ir pasiekite didesnių rezultatų naudodamiesi tinkamais įrankiais!

Perkant Lenovo M serijos stacionarius kompiuterius, Lenovo T24i monitorius už pusę kainos - 109,00 EUR + PVM!

Norėdami sužinoti daugiau informacijos kreipkitės el. paštu pardavimai@btt.lt ar telefonu +370 520 34380.

Pažvelkite į savo verslą 365⁰ kampu!
Tai - jums pažįstamas „Office“ ir papildomi įrankiai, kurie padės geriau bendradarbiauti ir atlikti daugiau darbų bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje.
Daugiau bendravimo su „Logitech” ir „Skype for Business” duetu!
Bendraudami su „Logitech”, galime pasiūlyti atsinaujinti konferencinę įrangą patraukliausiomis kainomis. Pasiūlyme pateikiame informaciją apie mūsų rekomenduojamas „Logitech” kameras ir bendravimo įrankį „Skype for Business”.
Atsarginės duomenų kopijos - indėlis į Jūsų ramų miegą!
Savo verslo labui pasirūpinkite, kad jums svarbūs duomenys patektų į debesį ir net įvykus IT įrangos gedimui ar duomenų praradimui, galėsite netrukdomai tęsti savo veiklą.
Dabar tai tik vaikų žaidimas - susikurkite SAVO debesį!
BTT Group serveriai suteiks galimybę naudotis dedikuotais procesoriaus (CPU), operatyviosios atminties (RAM) ir saugyklų (SSD) resursais. Jūsų duomenis patalpinsime efektyviausiame „Tier III“ duomenų centre Rytų Europoje, bei vieninteliame Lietuvoje, kurio infrastruktūra turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą!
Laikas atsipūsti - patikėkite savo IT ūkį mums!
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
2017
07.04
Nuo pirmųjų IT paslaugų idėjų užuomazgų iki 10 metų patirtį turinčios kompiuterinės, programinės įrangos priežiūros, duomenų apsaugos, IT sprendimų, debesijos ir kitas IT paslaugas teikiančios įmonės su pačia nuostabiausia...
2017
06.29
2016 m. rugsėjo 26 d. buvo paskelbtas projektas „Dizainas LT“, kuriame galėjo dalyvauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės. Iki 2016 m. lapkričio 28 d. BTT Group pateikė tris paraiškas, kurioms sėkmingai buvo suteiktas...
2017
05.25
Norime pasidžiaugti, kad BTT Group, taip pat, sėkmingai atnaujino Microsoft Silver partnerystę, patvirtinančią siūlomų produktų inovatyvumą, teikiamų paslaugų kokybę bei įmonės darbuotojų nuolatinį kvalifikacijos kėlimą.
2017
05.12
Gegužės 10-12 dienomis vykstančios 25-osios tarptautinės parodos BALTTECHNIKA metu vyko antroji „Industrie 4.0“ tarptautinė konferencija. Viena iš daugiausia klausytojų surinkusi sesija - BTT Group direktoriaus Donato Zavecko...
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Žemaitės g. 21 (4 įėjimas), LT – 03118, Vilnius
BTT Code