Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Atsarginės duomenų kopijos - indėlis į Jūsų ramų miegą!
Reguliariai daromos atsarginės fizinių/virtualių serverių infrastruktūros kopijos ar darbo vietų kopijos užtikrins, kad net ir įvykus IT įrangos gedimui ar duomenų praradimui, Jūsų įmonė galės netrukdomai tęsti savo veiklą.
Dabar tai tik vaikų žaidimas - susikurkite SAVO debesį!
BTT Group serveriai suteiks galimybę naudotis dedikuotais procesoriaus (CPU), operatyviosios atminties (RAM) ir saugyklų (SSD) resursais. Jūsų duomenis patalpinsime efektyviausiame „Tier III“ duomenų centre Rytų Europoje, bei vieninteliame Lietuvoje, kurio infrastruktūra turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą!
Įsitikinkite, su Microsoft Office 365, verslą vykdyti - lengviau!
Jūsų verslas plečiasi. Tobulėja ir „Office 365“. Jei reikia, galite dirbti iš bet kurios norimos vietos. Vadinasi, kad ir ką reikia padaryti, kad pasisektų, bus padaryta. Visada turėsite naujausias funkcijas, kad galėtumėte dirbti racionaliai.
Laikas atsipūsti - patikėkite savo IT ūkį mums!
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Mobilių įrenginių valdymas
Vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atnaujinti išmaniojo telefono programinę įrangą, instaliuoti darbinę aplikaciją ar ištrinti duomenis iš prarasto įrenginio.
Duomenų saugyklų virtualizavimas
Duomenų masyvų virtualizavimo sprendimas leidžia didžiausioms organizacijoms paprastai ir centralizuotai valdyti savo duomenis ir nevaržomai plėstis.
BTT Cloud
Jums siūlome šiuolaikiškus, ekonomiškus ir naudingus dinamiškos IT infrastruktūros sprendimus, kurių dėka Jūsų IT valdymas taps paprastesnis ir lankstesnis.
2016
01.15
Pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus kooperacijos kolegija (VKK). Šios kolegijos steigėja yra verslo struktūra – kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga, tad gali puikiai įvertinti kokių kompetencijų labiausiai...
2016
01.12
Nuo sausio 12-os dienos nutraukiamas 8, 9 ir 10 versijos „Internet Explorer“ (IE) naršyklės palaikymas. Šios senesnės versijos nebegaus saugumo naujinimų ir techninės pagalbos.
2015
11.25
Trumpam sugrįžome į studijų suolus, kur kartu su Vilniaus kooperacijos kolegijos studentais diskutavome apie informacines technologijas. Esame įsitikinę, IT paslaugų poreikis ateityje augs, IT sprendimai tobulės, tad žinios apie...
2015
10.02
Rugsėjo 30 dieną vykusiame Rūmų klube buvome oficialiai pasveikinti tapę „Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų“ nariais. Pasveikinimo žodį tarė ir sertifikatą įteikė rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Žemaitės g. 21 (4 įėjimas), LT – 03118, Vilnius
BTT Code