Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai

UAB „BTT GROUP“

Savo veiklą pradėjome 2007 metais ir nuo pat įmonės įkūrimo ypatingą dėmesį skyrėme ne tik informacinių technologijų naujovėms bet ir bendradarbiavimui su klientais. Būtent dėmesingumas klientui ir paslaugų kokybei nulėmė tai, jog mumis pasitiki platus ratas viešojo ir privataus sektoriaus įmonių. Per ne vienerius metus sukaupta patirtis leidžia realizuoti aukščiausios kompetencijos reikalaujančius sprendimus ir teikti paslaugas didelius informacijos kiekius valdančioms bendrovėms įvairiose srityse: prekybos, gamybos, finansų, teisės, farmacijos, švietimo, pramogų, viešbučių. 

BTT vizija – teikiant aukštos kokybės IT paslaugas tapti patikimu ir vertingu Jūsų partneriu.

BTT misija – novatoriškais sprendimais kurti pridėtinę vertę, įgyjant Jūsų pasitikėjimą ir užtikrinant sklandų įmonės darbą.

BTT PASLAUGOS 

Mūsų specializacija  IT ūkio priežiūra ir pažangūs debesų kompiuterijos sprendimai. BTT klientai gali būti tikri, jog prireikus suteiksime visas reikalingas IT paslaugas ir įgyvendinsime individualius infrastruktūrinius bei strateginius sprendimus.

Šiuo metu jau esame įgyvendinę daugiau nei tūkstantį sprendimų, kurie prisidėjo gerinant mūsų klientų verslo rezultatus Lietuvoje ir kitose Baltijos regiono šalyse. Mūsų ryšys su klientais – nuolatinis, ne pardavinėjame, bet teikiame paslaugas, tad nuolatos stengiamės savo klientams padėti konkuruoti rinkoje ir teikti aukštą pridėtinę vertę turinčias paslaugas.

BTT PASLAUGŲ KOKYBĖ

Plėsdami savo IT infrastruktūrinių sprendimų pasiūlą pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su moderniausiu duomenų centru Lietuvoje „Data Inn“. Šis duomenų centras yra efektyviausias „Tier III“ duomenų centras Rytų Europoje bei pirmasis Lietuvoje, kurio infrastruktūrai, o ne vien projektui, buvo suteiktas „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatas.

Mūsų paslaugų kokybė įvertinta tarptautiniais ISO 9001:2008 bei ITIL sertifikatais, kurie liudija, jog esame kompetentingi, o įmonėje yra įdiegta ir sėkmingai veikia kokybės vadybos sistema. Taip pat bendrovėje įdiegta ISO 27001 informacijos saugumo vadybos sistema, o profesinė veikla yra apdrausta visame pasaulyje pripažintu Lloyd's draudimu 500  000 eurų sumai – šis draudimas draudžia mūsų klientus nuo netyčinės žalos.

Bendradarbiaujame su tiekėjais, kurie yra savo srities lyderiai, tačiau neprisirišame prie konkrečių produktų ir siekiame savo klientams pasiūlyti optimalius sprendimus.

 

tier_i_btt_1.png          iso_.png           iso_ibtt.png   

 

Klientai

 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Eigulių g. 16 (2 aukštas), Vilnius, LT-03150