Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai

BTT Cloud privalumai

  • Sumažinkite IT ūkio išlaidas. Mokėkite tik už tai, ką naudojate

Jums nebereikia investuoti į IT įrangą, skirti lėšų eksploatacijai ir priežiūrai, prognozuoti didėjančius poreikius. BTT Cloud dėka Jūs visą programinę infrastruktūrą galite įsigyti kaip paslaugą, už kurią atsiskaitysite mėnesiniais mokėjimais už tiek, kiek sunaudojote, o sutaupytus pinigus galėsite panaudoti verslo augimui.

  • Pasiekite savo darbo vietą iš bet kurio įrenginio, kuris yra prijungtas prie interneto

Šiuolaikiniame versle naudotis savo duomenimis internetu tampa vis paprasčiau. BTT Cloud užtikrina duomenų pasiekiamumą ir galimybę juos apdoroti iš bet kokios įrangos, kuri jungiasi prie interneto. Tokiu būdu Jūs turite galimybę naudotis, valdyti, dirbti, saugoti savo programas, duomenis čia ir dabar.

  • Pasinaudokite greitesnio darbo privalumais

Dažnai dėl ribotų Jūsų kompiuterio galimybių gali sulėtėti Jūsų darbas. Šiuo atveju svarbu ne procesoriaus greitis ar kiti techniniai kompiuterio duomenys, o interneto greitis, kuris ir lemia Jūsų darbo efektyvumą.

  • Lankstus sprendimas. Įgyvendinkite savo projektus ir sprendimus greičiau

Planuojate įgyvendinti naujus projektus, priimti svarbius sprendimus ir padidinti savo įmonės pelną, tačiau šiems planams prireiks naujos IT įrangos, kurios pritaikymas gali trukti ilgiau nei planavote? Debesų kompiuterijos įsigijimas ir naudojimas gali trukti vos keliasdešimt minučių. Taip išvengsite rizikos prarasti savo lėšas ir laiku neatlikti numatytų darbų.

  • Galimybė greitai reaguoti į pokyčius, mažinant verslo riziką

Šiuo metu verslas yra labai kintantis ir dinamiškas, todėl turite būti pasirengę reaguoti į bet kokius pokyčius. Tačiau kiekviena investicija į naujoves yra rizikinga ir ne visada pateisina lūkesčius. Su ,,debesų kompiuterija" Jūs turite galimybę bandyti, kurti, veikti, be didelių investicijų, taip mažindami verslo riziką.

  • Pasitikėkite ir būkite saugūs

Jums vis neramu, jog Jūsų duomenys  gali būti nesaugūs, pasirinkus BTT Cloud? Mes Jums pasiūlysime visus būtinus saugumo ar programinės įrangos atnaujinimo sprendimus.


 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Eigulių g. 16 (2 aukštas), Vilnius, LT-03150