Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
 

IaaS

IaaS (Infrastructure as a service) – tai debesų kompiuterijos paslauga, kurios esmė yra infrastruktūros ar duomenų talpyklos nuoma.

IaaS modelis tinka toms įmonėms ar organizacijoms, kurios nori pačios valdyti programinę įrangą, tačiau siekia išvengti investicijų į kompiuterinę įrangą ar kitus IT infrastruktūros elementus. 

Susisiekite su mūsų konsultantais, jeigu:

  • Nenorite rūpintis serveriais bei serverių patalpomis
  • Siekiate naudotis patikima ir pažangia IT infrastruktūra, tačiau norite išvengti didelių pradinių investicijų


Teirautis
 
 

SaaS

SaaS (Software as a service) – viena iš tų debesų kompiuterijos paslaugų, kurią bene dažniausiai naudojame net ir kaip privatūs IT vartotojai. Šios paslaugos esmė yra ta, jog klientui suteikiama teisė naudotis galutiniu produktu, t.y. programine įranga kartu su visa jai palaikyti reikiama infrastruktūra. 

Vienas iš paprasčiausių, greičiausiai daugelio naudojamų, SaaS pavyzdžių – Gmail arba kita internetinė elektroninio pašto programa. Šiuo atveju, Jums, kaip Gmail naudotojui nereikia turėti savo pašto serverio, pakanka tik interneto prieigos norint dirbti su šia pašto programa.

BTT Cloud teikiamos paslaugos esmė yra ta pati: suteikti klientams galimybę naudotis tam tikra programine įranga (pavyzdžiui, MS Exchange) prisijungus internetu. 

Susisiekite su mūsų konsultantais, jeigu:

  • Norėtumėte išvengti didelių pradinių investicijų pagrindinių biure naudojamų programų licencijoms


Teirautis
 
 

Hybrid Cloud

Priklausomai nuo savo įmonės ar organizacijos dydžio bei poreikių, galite naudotis privačiu arba viešuoju debesų kompiuterijos sprendimu. Vis tik, tam tikrais atvejais optimalus sprendimas yra vadinamasis hibridinis debesų kompiuterijos sprendimas – Hybrid Cloud. 

Hybrid Cloud esmė yra ta, kad pagrindinė įmonės IT veikla vykdoma privačiame „debesyje“, o šalutinei IT veiklai (pavyzdžiui, atsarginių kopijų darymui) pasitelkiamas išorinis „debesis“, t.y. naudojamasi išorinio debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjo resursais. 

Susisiekite su mūsų konsultantais, jeigu:

  • Norite išlikti lankstūs, o tuo pačiu pasinaudoti visais pažangių technologijų teikiamais privalumais


Teirautis
 
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Eigulių g. 16 (2 aukštas), Vilnius, LT-03150