Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
BTT komanda keliauja į „Cloudfest“!
Viena didžiausių debesų kompiuterijos, hostingo ir kompleksinių paslaugų konferencija „Cloudfest“ įvyks jau netrukus.

Pasimatykime ten!
Renginys „Cybersecurity in a company: current laws and the newest technological innovations“
Kviečiame dalyvauti verslo pusryčiuose ir sužinoti, kaip apsaugoti savo verslą nuo kibernetinių atakų!
Dirbkite dar efektyviau naudodamiesi Lenovo
Didinkite darbo efektyvumą ir pasiekite geresnių rezultatų naudodamiesi nr. 1 verslo įranga pasaulyje – Lenovo. Įsigykite tiesiai iš auksinio partnerio rankų!

Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės el. paštu pardavimai@btt.lt ar telefonu +370 520 34385.

Pažvelkite į savo verslą 365⁰ kampu!
Tai - jums pažįstamas „Office“ ir papildomi įrankiai, kurie padės geriau bendradarbiauti ir atlikti daugiau darbų bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje.
Daugiau bendravimo su „Logitech” ir „Skype for Business” duetu!
Bendraudami su „Logitech”, galime pasiūlyti atsinaujinti konferencinę įrangą patraukliausiomis kainomis. Pasiūlyme pateikiame informaciją apie mūsų rekomenduojamas „Logitech” kameras ir bendravimo įrankį „Skype for Business”.
Atsarginės duomenų kopijos - indėlis į Jūsų ramų miegą!
Savo verslo labui pasirūpinkite, kad jums svarbūs duomenys patektų į debesį ir net įvykus IT įrangos gedimui ar duomenų praradimui, galėsite netrukdomai tęsti savo veiklą.
Laikas atsipūsti - patikėkite savo IT ūkį mums!
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Dabar tai tik vaikų žaidimas - susikurkite SAVO debesį!
BTT Group serveriai suteiks galimybę naudotis dedikuotais procesoriaus (CPU), operatyviosios atminties (RAM) ir saugyklų (SSD) resursais. Jūsų duomenis patalpinsime efektyviausiame „Tier III“ duomenų centre Rytų Europoje, bei vieninteliame Lietuvoje, kurio infrastruktūra turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą!
2018
02.27
„Cloudfest“ – tai vienas žymiausių industrijos renginių, kuriame susirenka debesų kompiuterijos, hostingo ir kompleksinių paslaugų teikėjai iš viso pasaulio.
2018
02.13
Kviečiame dalyvauti verslo pusryčiuose, kuriuose kalbėsime apie kibernetinį saugumą bei būdus, padėsiančius apsaugoti verslą nuo kibernetinių atakų.
2017
11.30
„BTT Group“ dalyvavo Europos Sąjungos fondų investicijų projekte pagal priemonę „Dizainas LT“ ir laimėjo finansavimą 3 projektų įgyvendinimui. Projektų įgyvendinimas pasiekė finišo tiesiąją – paruoštos galutinės...
2017
09.12
Jau tradicine tampanti tarptautinė konferencija „IT Business & Trade Summit” spalio 6 dieną įmonių vadovus bei informacinių technologijų (IT) specialistus pakvies į „Vilnius Tech Park“. Šių metų konferencijos akcentas –...
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Eigulių g. 16 (2 aukštas), Vilnius, LT-03150
BTT Code