Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Grįžtame į darbus kartu su Lenovo!
Didinkite darbo efektyvumą ir pasiekite dar geresnių rezultatų naudodamiesi nr. 1 verslo įranga pasaulyje – Lenovo. Įsigykite tiesiai iš auksinio partnerio rankų!

Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės el. paštu pardavimai@btt.lt ar telefonu +370 520 34385.

Pažvelkite į savo verslą 365⁰ kampu!
Tai - jums pažįstamas „Office“ ir papildomi įrankiai, kurie padės geriau bendradarbiauti ir atlikti daugiau darbų bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje.
Daugiau bendravimo su „Logitech” ir „Skype for Business” duetu!
Bendraudami su „Logitech”, galime pasiūlyti atsinaujinti konferencinę įrangą patraukliausiomis kainomis. Pasiūlyme pateikiame informaciją apie mūsų rekomenduojamas „Logitech” kameras ir bendravimo įrankį „Skype for Business”.
Atsarginės duomenų kopijos - indėlis į Jūsų ramų miegą!
Savo verslo labui pasirūpinkite, kad jums svarbūs duomenys patektų į debesį ir net įvykus IT įrangos gedimui ar duomenų praradimui, galėsite netrukdomai tęsti savo veiklą.
Dabar tai tik vaikų žaidimas - susikurkite SAVO debesį!
BTT Group serveriai suteiks galimybę naudotis dedikuotais procesoriaus (CPU), operatyviosios atminties (RAM) ir saugyklų (SSD) resursais. Jūsų duomenis patalpinsime efektyviausiame „Tier III“ duomenų centre Rytų Europoje, bei vieninteliame Lietuvoje, kurio infrastruktūra turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą!
Laikas atsipūsti - patikėkite savo IT ūkį mums!
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
2017
09.12
Jau tradicine tampanti tarptautinė konferencija „IT Business & Trade Summit” spalio 6 dieną įmonių vadovus bei informacinių technologijų (IT) specialistus pakvies į „Vilnius Tech Park“. Šių metų konferencijos akcentas –...
2017
08.07
Didžiausias pasaulyje asmeninių kompiuterių gamintojas „Lenovo“ „BTT Group“ suteikė auksinio partnerio statusą.
2017
08.03
„BTT Group“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „i3D.net“ – Nyderlandų valdomo duomenų talpinimo (angl. managed hosting) tiekėju, turinčiu daugiau nei 10 tūkst. serverių, išsidėsčiusių 22 duomenų centruose visame pasaulyje.
2017
07.04
Nuo pirmųjų IT paslaugų idėjų užuomazgų iki 10 metų patirtį turinčios kompiuterinės, programinės įrangos priežiūros, duomenų apsaugos, IT sprendimų, debesijos ir kitas IT paslaugas teikiančios įmonės su pačia nuostabiausia...
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Eigulių g. 16 (2 aukštas), Vilnius, LT-03150
BTT Code