Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Daugiau bendravimo su „Logitech” ir „Skype for Business” duetu!
Bendraukite dar kokybiškiau ir paprasčiau – atnaujinkite konferencinę įrangą patraukliausiomis kainomis! Mūsų rekomenduojamos „Logitech” kameros, kartu su bendravimo įrankiu „Skype for Business”, pakylės vaizdo konferencijas į kitą lygį.
Dirbkite dar efektyviau naudodamiesi „Lenovo“
Didinkite darbo efektyvumą ir pasiekite dar geresnių rezultatų naudodamiesi nr. 1 verslo įranga pasaulyje – „Lenovo“. Įsigykite tiesiai iš auksinio partnerio rankų!

Pažvelkite į savo verslą 365⁰ kampu!
Tai - jums pažįstamas „Office“ ir papildomi įrankiai, kurie padės geriau bendradarbiauti ir atlikti daugiau darbų bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje.
Atsarginės duomenų kopijos - indėlis į Jūsų ramų miegą!
Savo verslo labui pasirūpinkite, kad jums svarbūs duomenys patektų į debesį ir net įvykus IT įrangos gedimui ar duomenų praradimui, galėsite netrukdomai tęsti savo veiklą.
Laikas atsipūsti - patikėkite savo IT ūkį mums!
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Dabar tai tik vaikų žaidimas - susikurkite SAVO debesį!
BTT Group serveriai suteiks galimybę naudotis dedikuotais procesoriaus (CPU), operatyviosios atminties (RAM) ir saugyklų (SSD) resursais. Jūsų duomenis patalpinsime efektyviausiame „Tier III“ duomenų centre Rytų Europoje, bei vieninteliame Lietuvoje, kurio infrastruktūra turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą!
2020
01.28
Kaip manote, kiek laiko užtruktų nuo visiško nulio prikelti arba iš naujo perkurti Jūsų esamą infrastruktūrą? Net jei darytume prielaidą, kad egzistuoja labai išsami infrastruktūros dokumentacija, nepraleistas nei vienas žingsnis.
2018
02.27
„Cloudfest“ – tai vienas žymiausių industrijos renginių, kuriame susirenka debesų kompiuterijos, hostingo ir kompleksinių paslaugų teikėjai iš viso pasaulio. XXXX
2018
02.13
Kviečiame dalyvauti verslo pusryčiuose, kuriuose kalbėsime apie kibernetinį saugumą bei būdus, padėsiančius apsaugoti verslą nuo kibernetinių atakų.
2017
11.30
„BTT Group“ dalyvavo Europos Sąjungos fondų investicijų projekte pagal priemonę „Dizainas LT“ ir laimėjo finansavimą 3 projektų įgyvendinimui. Projektų įgyvendinimas pasiekė finišo tiesiąją – paruoštos galutinės...
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Eigulių g. 16 (2 aukštas), Vilnius, LT-03150
BTT Code